14 –letnie doświadczenie Prezesa Zarządu w dziedzinie rachunkowości i finansów przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Głównym naszym celem nie jest maksymalizacja własnych zysków ale przede wszystkim dobra współpraca z Klientami. Kładziemy nacisk na to, żeby Klienci byli w pełni zadowoleni z obsługi swoich firm. Priorytetem jest dla nas dobro Klienta, rzetelność naszych usług, wzajemne zaufanie i bezpieczeństwo. Wśród tak wielkiej konkurencji na rynku finansowym chcemy zarówno zapewnić rzetelność w wykonywaniu swoich usług, jak i zaproponować możliwie niskie ceny.

Zakres oferowanych usług:
 ·         Całkowity outsourcing księgowy
 ·         Obsługa kadrowo – płacowa
 ·         Sprzedaż gotowych spółek
 ·         Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, jednoosobowej i w formie spółek z o.o.
 ·         Reprezentowanie Klientów przed urzędami
 ·         Raportowanie
 ·         Wyprowadzanie zaległości
 ·         Pomoc księgowa na „cito”
 ·         Odbiór dokumentów gratis

W dobie ciągłego pośpiechu chcemy, żeby nasi Klienci mogli jak najwięcej czasu poświęcić własnym interesom, dlatego szanując ich cenny czas wychodzimy naprzeciw z udogodnieniami. Proponujemy odbiór dokumentów w cenie podstawowej usługi oraz bardzo elastyczne godziny otwarcia biura.

Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg, dzięki czemu dokumentujemy swoją kompetentność.

Dla bezpieczeństwa interesów swoich Klientów posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z zakresu świadczonych przez nas usług.